«  Сентябрь 2024  »

Главная »  «Біздің отбасымызда барлығы кітаппен дос» бук-жанашырлық
«Біздің отбасымызда барлығы кітаппен дос» бук-жанашырлық
Отбасы күнін мерекелеу аясында аудандық балалар кітапханасының оқу залында жас оқырмандар мен олардың ата-аналары өздерінің сүйікті кітаптары туралы әңгімелеу мақсатында «Біздің отбасымызда барлығы кітаппен дос» деген бук-жанашырлыққа жиналды.
Классиктер Н.Носов, И.Тургенев, Г.Остер, С.Михалковтың күлкілі және қайғылы, көңілді және трагедиалық шығармалары, заманауи әдебиеттер – Н.Охзенкнехт, Л.Арден, Гравити Фолз және сүйікті ертегілерді белсенді оқырмандар өз сөздерінде ұсынды.
Спикерлер қысқа уақыт ішінде оқылған кітап туралы өз әсерлерімен бөлісті, біздің кітапхананың тыңдаушылары мен қонақтарының назарын аударды.
Балалар кітапханашы С.Н. Кубляк ұсынған «Біздің отбасымыздың барлығы кітаппен дос» атты кітап көрмесінен кітап алуға асықты.
Жақсы кітап әрқашан жанға әсер етеді, қозғалады және толқытады, сізді ойландырады және ол туралы айту керек, өз ойларыңызбен, әсерлеріңізбен басқа оқырмандармен бөлісу керек.

В рамках празднования Дня семьи в читальном зале районной детской библиотеке юные читатели и их родители собрались на бук-симпатию «У нас в семье все дружат с книгой», с целью, рассказать о своих любимых книгах.
Смешные и грустные, весёлые и трагические произведения классиков Н. Носова, И. Тургенева, Г. Остера, С. Михалкова, современную литературу – Н. Охзенкнехт, Л. Арден, Гравити Фолз и любимые сказки представили активные читатели в своих выступлениях.
Выступающие за короткое время поделились впечатлениями о прочитанной книге, привлекли внимание и заинтересовали слушателей и гостей нашей библиотеки.
Ребята с большим интересом и азартом спешили взять книгу на дом с представленной книжной выставки «Біздің отбасымызда барлығы кітаппен дос», которую рекомендовала библиотекарь С.Н. Кубляк.
Хорошая книга всегда вызывает отклик в душе, трогает и волнует, заставляет задуматься и, конечно же, о ней нужно рассказать, поделиться своими мыслями, впечатлениями с другими читателями.

Просмотров: 11 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0